Mazovia trzecia w województwie łódzkim

Zawodnicy UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2009 zajęli trzecie miejsce w XX Halowym Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Zawody odbyły się 24 listopada w Łodzi. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, które wywalczyły awans z kwalifikacji okręgowych. Zostały one podzielone na dwie grupy. Na boisku przebywało 4 zawodników + bramkarz. Mazovia trafiła do grupy A, gdzie zwyciężyła AKS SMS Łódź 1-0, MULKS Łask 3-0 oraz przegrała z Widokiem Skierniewice 1-4. Takie wyniki dały drugie miejsce w grupie i awans do półfinału. W nim Mazovia spotkała się z Lechią Tomaszów Mazowiecki .Tomaszowianie zafundowali kibicom emocjonujące widowisko. Mazovia po trafieniu Miłosza Nowaka objęła prowadzenie, jednak Lechia do przerwy odpowiedziała skutecznie dwa razy. Druga połowa to akcja za akcje i walka o każdą piłkę. Mimo wielu sytuacji z obu stron wynik nie uległ zmianie i to Lechia cieszyła się z wejścia do finału. W drugim półfinale Widok pokonał TMRF Widzew 4-1. Zgodnie z regulaminem mecz o trzecie miejsce nie był rozgrywany. Mazovia i Widzew razem stanęły na najniższym stopniu podium w tym prestiżowym turnieju. W finale Widok Skierniewice zwyciężył Lechię Tomaszów Mazowiecki 2-1 i dodatkowo zapewnił sobie awans do turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.