Mazovia z awansem - Puchar Marszałka

Piłkarze UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2009 zajęli drugie miejsce w Halowym Turnieju Eliminacyjnym o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Zawody odbyły się 16 listopada w Piotrkowie Trybunalskim. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Na boisku przebywało 4 zawodników + bramkarz. Mazovia trafiła do grupy A, w której pokonała LKS Będków 2-0, RAP Radomsko 5-0 oraz LZS START Lgotę Wielką 5-1. Takie wyniki dały pierwsze miejsce w grupie i awans do półfinału. W nim Mazovia spotkała się z drugą ekipą grupy B - MUKS Szóstką Radomsko. Spotkanie przebiegało pod dyktando naszej drużyny. Mecz zakończył się zwycięstwem Mazovii 2-0. W finale przeciwnikiem była Lechia Tomaszów Mazowiecki. Mazovia walczyła dzielnie, jednak przegrała 0-3. Nagroda indywidualna dla najlepszego strzelca turnieju trafiła do naszego zawodnika – Kamila Konewki (8 goli).

Brawo chłopaki !!!

Lechia i Mazovia zagrają w Finałowym Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

Turniej odbędzie się 24 listopada w Łodzi.

Skład Mazovii Tomaszów Mazowiecki: Marcel Pietraszek, Natan Stępień, Dawid Deredas, Kamil Konewka (8), Miłosz Nowak (4), Fabian Lisiczko, Szymon Bagieński (2), Jaś Cichawa.