Mikołajkowy ESBANK CUP 2017

16 grudnia chłopcy z rocznika 2009 wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „Mikołajowy Esbank Cup 2017”. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn, które podzielono na dwie grupy. Mecze trwały 14 minut.

Mazovia trafiła do grupy A z: Lechią Tomaszów Mazowiecki, Szóstką Radomsko, RAP I Radomsko i RAP III Radomsko.

Wyniki fazy grupowej:

Mazovia – MUKS Szóstka Radomsko 2:0 Konewka K. (2)

Mazovia – Lechia Tomaszów MazII. 0:1

Mazovia – RAP III Radomsko 0:1

Mazovia – RAP I Radomsko 0:1

Faza grupowa nie poszła po myśli chłopców. Choć Mazovia stwarzała sobie wiele sytuacji podbramkowych, to jednak tego dnia piłka nie chciała wpadać do bramek rywali. Te wyniki spowodowały, że Mazovia zajęła dopiero 4 miejsce w grupie.

W małym półfinale przeciwnikiem był 3 zespól grupy B - UKS Gmina Rozprza. Mazovia Tomaszów Mazowiecki pewnie wygrała 2:0, po trafieniach Dawida Szczepaniaka.

Mecz o 5 miejsce to rywalizacja z Concordią Piotrków Trybunalski. Mazovia znów była zespołem dominującym i wygrała 2:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Patryk Jamrożek i Kamil Konewka.

Cały turniej wygrała Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Mazovia Tomaszów Mazowiecki dobrze zaprezentowała się na turnieju. Brawo chłopcy za walkę.

Mazovia Tomaszów Mazowiecki w składzie: M. Pietraszek, N. Stępień, D. Deredas, K. Konewka, F. Psut, P. Jamrożek, J. Czernek, D. Szczepaniak, I. Jakubiszak.