Mazovia na drugim miejscu w Tuszynie

Zawodnicy UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2009 zajęli drugie miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Tuszyna JAGA CUP 2020.

Zawody odbyły się 29 lutego. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, które rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Czas gry wynosił 12 minut, a na boisku przebywało 4 zawodników + bramkarz.

Mazovia wygrała z Włókniarzem Konstantynów Łódzki 3:1, Jagiellonią Tuszyn I także 3:1, SMS Łódź 2:0, Milanem Club Polonią Łódź 4:0, zremisowała 1:1 z Jagiellonią Tuszyn II oraz przegrała 0:1 z Akademią 81 Łódź. Dwie nagrody indywidualne trafiły do Naszych zawodników. Najlepszym bramkarzem turnieju został Olaf Kaniosz. Natomiast sprawa najlepszego strzelca musiała się rozstrzygnąć między dwoma zawodnikami Mazovii. Szymon Bagieński i Wojtek Łagowski mieli tyle samo strzelonych bramek. W rzutach karnych, które bronił najlepszy bramkarz turnieju lepszy okazał się Szymon Bagieński i to on cieszył się z tytułu króla strzelców. Brawo chłopaki!!!

Skład Mazovii Tomaszów Mazowiecki: Olaf Kaniosz, Piotr Jaworski, Daniel Fraj(2), Wojtek Łagowski(5), Szymon Bagieński(5), Jaś Cichawa, Hubert Milczarek, Patryk Jamrożek(1), Mateusz Filipczak. Trener Mariusz Kosylak