Mazovia trzecia na turnieju dla rocznika 2008

Zawodnicy UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2009 zajęli trzecie miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej, którego organizatorem była Pilica Tomaszów Mazowiecki rocznik 2008. Zawody odbyły się 22 grudnia. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, które rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Czas gry wynosił 12 minut, a na boisku przebywało 4 zawodników + bramkarz. Mazovia wygrała cztery mecze, jeden zremisowała i dwa przegrała.

Wyniki:

Mazovia – Pilica 2 Tomaszów Maz. 1:0

Mazovia – Pilica 1 Tomaszów Maz. 1:0

Mazovia – Relax Czerniewice 4:0

Mazovia – Stal Niewiadów 1:0

Mazovia – Ceramika Opoczno 0:0

Mazovia – RAP Radomsko 0:4

Mazovia – APN Piotrków Tryb. 0:2

Turniej wygrał RAP Radomsko, a za nim uplasował się APN Piotrków Trybunalski.

Zawodnicy Mazovii Tomaszów Mazowiecki ( jedyna drużyna z rocznika 2009 na turnieju) bardzo dobrze zaprezentowali się na tle starszych kolegów.

Brawo chłopaki!!!

Skład Mazovii Tomaszów Mazowiecki: Marcel Pietraszek, Dawid Deredas, Kamil Konewka(3), Fabian Lisiczko, Szymon Bagieński(1), Dawid Szczepaniak, Miłosz Nowak(2), Wojtek Łagowski(1), Natan Stępień.