Wygrana w Bełchatowie

Zawodnicy UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2009 wygrali Turniej Football Academy Bełchatów CUP 2019. Zawody odbyły się 14 grudnia. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, które rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Czas gry wynosił 15 minut, a na boisku przebywało 6 zawodników + bramkarz. Mazovia wygrała z Łódzką Akademią Futbolu 2:0 i po 1:0 ze Zjednoczonymi Stryków , Grabką Grabica , Football Academy Łódź Zachód oraz zremisowała bezbramkowo z Football Academy Bełchatów. Nasi zawodnicy z czterema zwycięstwami i jednym remisem bezapelacyjnie wygrali zawody, a Nasz bramkarz ani razu nie wyciągał piłki z bramki.

Brawo chłopaki!!!

Skład Mazovii Tomaszów Mazowiecki: Marcel Pietraszek, Dawid Deredas, Kamil Konewka, Fabian Lisiczko, Szymon Bagieński, Jaś Cichawa, Dawid Szczepaniak, Hubert Milczarek, Patryk Jamrożek, Mateusz Filipczak.